Hi, How Can We Help You?

Otel Rezervasyon ve Uçak Bileti Satış


Otel Rezervasyonu

Feray Turizm olarak 1995 yılından beri, siz müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde her noktada yardımcı oluyoruz. Otel Rezervasyon işlemlerinizi en uygun fiyat teklifleriyle bütçenize göre optimize ediyoruz. En düşük fiyat garantisi ile sizlere mutlu tatil paketleri hazırlıyor ve danışmanlığınızı yapıyoruz.

Yurt içi otellerinde her zaman sabit fiyat politikaları izlerken bu konuda yurt dışındaki oteller için aynı durum söz konusu değildir. Gideceğiniz ülke ve il/ilçeye göre bütçenize uygun olan otelleri listeliyor. Sizin adınıza belirttiğiniz tarihlerde sizin adınıza randevunuzu oluşturuyoruz.

Uçak Bileti Satışı

Feray Turizm olarak 1995 yılından beri, siz müşterilerimizin yurt içi ve yurt dışı seyahatlerinde her noktada yardımcı oluyoruz. Uçak bileti satın alma işlemlerinizi en uygun fiyat teklifleriyle bütçenize göre optimize ediyoruz. En düşük fiyat garantisi ile sizlere uygun uçak biletlerini listeliyor ve danışmanlığınızı yapıyoruz.

Otel Rezervasyonlarında Dikkat Ettiğimiz Hususlar

otel rezervasyonu

Tatil İçin Seçilen Yer

Tatil için seçtiğiniz bölgenin en uygun ve en pahalı otellerini listeleyerek bütçenize en uygun otel ve hotelleri sizlere listeliyor. İsteğinize uygun seçenekleri sizin adınıza rezervasyon yapıyoruz.

Tatil Süresi

Tatil için seçtiğiniz zaman dilimi de fiyatlandırmada ince bir detaydır. Tatil için ayırdığınız süreye göre fiyatları listeliyor. Seçiminize göre Rezervasyon işleminizi gerçekleştiriyoruz.

Otel ve Hoteldeki İstenilen Özellikler

Talep ettiğiniz süre içerisindeki uygun otel ve hoteller listelenir. Özellik bakımından sizin tercih ettiğiniz özelliklere uygun rezervasyon işlemi adınıza gerçekleştirilir.

Geri Dönüş ve Geri Bildirim

Tatil Dönüşünde sizden gelen geri dönüşlere önem gösteriyor, otel hakkındaki değerlendirmeleri mail veya telefon yoluyla müşteri temsilcilerimize iletmeniz durumunda listelerimizi sürekli güncel tutuyoruz.

Rusya Vizesi İletişim Hattı